Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd.

Chiny Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4
Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd. Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd. Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd. Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd.
Biuro Biuro Biuro 2 General Manager Office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : WDLYCH
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 1 Million -3 Million
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%

Wei Dian Union (Hubei) Technology Co., Ltd. Znajduje się w Dolinie Optyki w Chinach --- Wuhan East lake high-tech Strefa rozwoju, założona w 2008 roku, o powierzchni fabryki 5000 2 i 120 pracowników, Jesteśmy członkiem National Standardisation Committee for Electric Meters & Instruments.

Wei Dian Union specjalizuje się w produkcji elektrycznych przyrządów pomiarowych i transformatorów prądu z koncentracją w zakresie badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej, które gwarantują nam ścisłą zgodność z normami GB / T22264-2008 i GB / T7676-98. Teraz mamy certyfikat ISO9001-2008, cyfrowy miernik minął CE, a metr morski został zatwierdzony przez China Classification Society (CCS).

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w przesyłowym i dystrybucyjnym systemie zasilania żeglugi, lotnictwa, kolei, ropy, chemii, hutnictwa, elektrowni, elektrowni, inteligentnego budynku, urządzenia przemysłowego itp.

Weidian Union ma świetny zespół do obsługi klientów krajowych i zagranicznych. Z pomocą uczelni nasz dział techniczny może dzielić się z najnowszą technologią, aby promować ulepszanie produktów. Nasz zespół sprzedaży dzieli się na sprzedaż krajową i międzynarodową, która pomaga klientom w zakresie przedsprzedaży, sprzedaży i serwisu, zapewnia zaspokojenie potrzeb różnorodności wśród klientów, zespół jest zawsze gotowy w ciągu 7 * 24 godzin. Produkcja i dział QC: Ponad 3 lata wykwalifikowanych pracowników, aby wykonać prace produkcyjne, montażowe i regulacyjne.

Z zasadą "dążenie do precyzji i doskonałości, jednoczenia myślenia i zachowania", ciągłe poszukiwania i innowacje, aby sprostać wymaganiom klientów. Niezawodna jakość i dobra obsługa posprzedażna zyskują coraz większe zaufanie użytkowników.

Szczegóły kontaktu
Wei Dian Union(Hubei) Technology Co.,Ltd.

Tel: 86-711-3588-896

Faks: 86-711-3588-8977

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)